15 listopad 2022

Na drodze S7 cysterna z mlekiem wjechała do rowu

zdjęcie: Na drodze S7 cysterna z mlekiem wjechała do rowu / fot. KPP w Nidzicy
fot. KPP w Nidzicy
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze ekspresowej S7 w pobliżu Załusk. Samochód ciężarowy z cysterną pełną mleka wywrócił się do rowu. Na miejscu kolizji pracują teraz nidziccy policjanci, a ruch drogowy w kierunku Gdańska odbywa się jednym pasem
REKLAMA

We wtorek (15.11.2022 r.) około godz. 11:30 dyżurny nidzickiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze ekspresowej S7 w pobliżu miejscowości Załuski (gmina Nidzica). Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze ruchu drogowego. Ustalili, że 25-letni kierowca Scanii z cysterną do przewozu mleka jadąc jezdnią w kierunku Gdańska nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie wywrócił pojazd do przydrożnego rowu.

Kierujący ciężarówką był trzeźwy i pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego nic mu się nie stało. Z uwagi na powstałe uszkodzenia policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny ciągnika siodłowego i naczepy, a na kierującego nałożyli mandat karny, Działania na drodze potrwają kilka godzin. Ruch drogowy w kierunku Gdańska odbywa się jednym pasem. Do czasu usunięcia cysterny z drogi nidziccy policjanci będą zabezpieczali miejsce zdarzenia.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Nidzica
-0.2°C
wschód słońca: 07:42
zachód słońca: 15:19
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nidzidzy

kiedy
2022-12-14 20:00
miejsce
Kino WENUS, Nidzica, Tadeusza...
wstęp biletowany