29 wrzesień 2022

Kolejne zdarzenie na S7

zdjęcie: Kolejne zdarzenie na S7 / fot. KPP w Nidzicy
fot. KPP w Nidzicy
Dziś doszło do kolejnego w tym tygodniu groźnie wyglądającego zdarzenia na drodze ekspresowej S7. 19-latek zjechał busem na pas zieleni i uderzył w wiadukt. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych, dlatego wsiadając za kierownicę pamiętajmy by zachować ostrożność.
REKLAMA

Dziś (29.09.2022 r.) dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze ekspresowej S7 na jezdni w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że około godz. 7:00 między węzłem Powierz a węzłem Napierki, 19-letni kierujący busem marki Renault, kończąc manewr wyprzedzania lewym pasem jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pas zieleni i uderzył w wiadukt. Kierowca, mieszkaniec województwa mazowieckiego był trzeźwy, został przetransportowany karetką pogotowia do pobliskiego szpitala.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i sporządzili stosowną dokumentację by wyjaśniać przyczyny i okoliczności zaistniałej kolizji.

 

Kierowco noga z gazu!

Nadmierna prędkość to nieustannie jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wielu kierujących lekceważy obowiązujące przepisy i bagatelizuje zmienne warunki drogowe. Policjanci apelują o rozwagę, zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie techniki jazdy do warunków panujących na drodze. Jesienne, zmienne warunki atmosferyczne nie sprzyjają bezpieczeństwu. Dlatego będąc użytkownikami drogi bierzemy pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Nidzica
-0.2°C
wschód słońca: 07:42
zachód słońca: 15:19
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Nidzidzy

kiedy
2022-12-14 20:00
miejsce
Kino WENUS, Nidzica, Tadeusza...
wstęp biletowany